Dokka Entreprenør AS, logo

Dokka Entreprenør AS – best i grunn

Dokka Entreprenør AS, etablert i 2004, er et engasjerende entreprenørselskap som foretrekker mindre og mellomstore offentlige infrastrukturkontrakter. Vi har i hovedsak Oppland som arbeidsområde. Dokka Entreprenør AS bruker mye tid og ressurser på kompetanseheving av alle ansatte, og har et meget godt arbeidsmiljø med minimalt sykefravær.

Trenger du en løsningsorientert og fremoverlent entreprenør, så ta kontakt!

Les mer om DEAS Gruppen AS
Dokka Entreprenør AS verksted

Dokka Entreprenør AS

Dokken 3, 2870 Dokka

Sentralbord:
Tlf. 90 82 90 98

Org.nr:
986 652 469

Faktura:
EHF / deas@uni24.no

Kredittranking – Bisnode

Sentral godkjenning  ISO 14001  iso 9001

Dokka Entreprenør AS HMS

HMS

For å sikre at HMS og KS blir ivaretatt i våre prosjekter, bruker vi MEFs web-baserte system for HMS og KS. Selskapet har gode rutiner for å følge opp HMS-arbeidet, både store og små anlegg.

Vi kurser jevnlig våre ansatte på nødvendig kompetanse innenfor dette området, og har stor fokus på dette i vårt daglige virke, med godt innarbeidete rutiner med målbare verktøyløsninger for resultat. Vårt mål er: «Å være den beste entreprenøren på HMS!»

Daglig leder

Henry T. Ringvold

95 19 70 80
henry@deas.as

Landmåler

Hans Petter Lykkja

95 19 82 44
hanspetter@deas.as

Controller

Marie Therese Sundvold

95 19 62 50
marie@deas.as

Kontorleder

Siv Ringvold

95 19 82 45
siv@deas.as

Kontor

Vibeke Pettersen

96 09 69 66
vibeke@deas.as

HMS/KS Leder

Morgan Brenden

95 19 70 84
morgan@deas.as

Landmåler

Dag Vaslien

95 19 70 78
dag@deas.as

Landmåler

Eirik Bergsjordet

95 19 62 51
eirik@deas.as

Prosjektleder

Lars Ove Olsen

95 19 62 54
larsove@deas.as

Anleggsleder

Steinar Rostad

95 19 10 85
steinar@deas.as

Anleggsleder

Rune Åbø

95 19 82 50
rune@deas.as

Anleggsleder

Tor Egil Gjerdbakken

95 19 62 52
toregil@deas.as

Anleggsleder

Ronny Lappen

95 19 70 83
ronny@deas.as